ADRES GODZINY OTWARCIA
Obornicka 337 poniedziałek - piątek 10 - 20
60-689 Poznań sobota 10 - 16
  niedziela 10 - 14

Sklepy

Galeria Drzwi i Podłóg Bychawski i Syn

W Poznaniu przy ul, Obornickiej 337  02- marca 2012 roku nastąpiło  uroczyste otwarcie Galerii Drzwi i Podłóg Bychawski i Syn s.c.

 

 

 

 

 

Galeria jest owocem zebranych doświadczeń z 15 lat działalności w zakresie montażu drzwi i podłóg.

Oddajemy do Państwa dyspozycji obiekt o powierzchni 250 m2,  w którym znajdą Państwo ofertę wiodących producentów polskich jak też zagranicznych.

Oferujemy drzwi wewnętrzne i zewnętrzne takich firm jak  PORTA, POL-SKONE, DRE, VERTE, VASCO, CAL, BORYSZEW, CENTURION , DELTA, INWADO oraz drzwi dla najbardziej wymagających klientów NATURA DRZWI produkowane na indywidualne zamówienie . Konstrukcję stanowi tarcica olchowa lub dębowa, do dyspozycji mamy 99 wzorów fornirów naturalnych i modyfikowanych. Teraz mogą Państwo mieć drzwi wykonane na podstawie indywidualnego projektu jedyne i niepowtarzalne .

Klamki , kołatki, odbojniki  systemy wentylacji takich producentów jak MANITAL , MANDELI , FUTURA , PRESTIGE COLLECTION , DOMINO , VDS , AXA zadowolą najbardziej wymagających klientów .

Podłogi laminowane firm ARBITON ,EGGER,TARKETT, KRONOPOL  w ogromnej ilości kolorów jak też we wszystkich klasach odporności na ścieranie od AC-3 do AC-6. Nasze panele można ułożyć w sypialni jak też w pomieszczeniach użyteczności publicznej o bardzo dużym natężeniu ruchu. Do wszystkich tak popularnych paneli oferujemy listwy przyścienne jak też cały zestaw mat izolujących i wyciszających.

Oferta podłóg drewnianych z drewna rodzimego jak też coraz bardziej popularnych egzotyków liczy kilkadziesiąt wzorów i kolorów w różnych wykończeniach lakierowane , olejowane jak też poddana obróbce termicznej. Wiodący producenci tacy jak  ARBITON , BARLINEK , TERKETT , TAMEX , WICANDERS, IPOWOOD zapewniają najwyższą jakość produktu.

 

NOWOŚĆ!!!

Wykonujemy schody z paneli podłogowych, nasza metoda montażu jest na tyle sprawdzona że przez 15 lat nie odnotowaliśmy żadnej reklamacji na wykonane schody. ZALETY SCHODÓW PANELOWYCH  –bardzo wysoka trwałość , zerowe koszty konserwacji, nie ulegają odbarwieniom, niski koszt wykonania  od 180 do 220 zł przy VAT 8%  materiał i montaż, Przy standardowych wymiarach schodów.

NOWATORSKA metoda prostowanie żle wylanych posadzek betonowych !!!

ZALETY – czas wykonania, montaż podłogi na drugi dzień,niski koszt w porównaniu z tradycyjnymi metodami.!!!

ZAPOMNIJ O MASACH SAMOPOZIOMUJĄCYCH.!!!

 

 

Osobną ofertę stanowią schody drewniane w wielu ciekawych wzorach i kolorach.

Nasze autoryzowane ekipy montażowe dokonają sprawnie montażu drzwi, podłóg i tarasów. Wcześniej dokonamy pomiarów otworów w przypadku drzwi jak też pomiaru powierzchni, wilgotności i twardości betonu w przypadku podłóg i tarasów.

Na nasze usługi udzielamy od 12 – 60 miesięcy gwarancji.!!!!!

 

Dane kontaktowe:

 

SALON

ul. Obornicka 337 (GIANT)
60-689 Poznań

tel.: 61 841 00 24
tel.kom.: 603 59 44 59

e-mail: biuro@drzwipodlogi.com.pl

www.drzwipodlogi.com.pl

 

 

Godziny otwarcia:


pon.-pt. 10:00-18:00
sob. 10:00-14:00

 


 

PODŁOGA WINYLOWA - wyjątkowa PROMOCJA w Salonie Galerii Drzwi i Podłóg Bychawski i Syn!

Naturalnie tylko u nas można dostać tak doskonałe produkty, jak PODŁOGA WINYLOWA WICNDERS w super atrakcyjnej cenie za 1m2 - zamiast 137,80 płacisz tylko 81,99 PLN Z VAT!

Nie przegap okazji, promocja trwa do wyczerpania zapasów !!!

 

 

 


Kontakt

ul. Obornicka 337
60-689 Poznań

tel.: 61 841 00 24
tel.kom.: 603 59 44 59

biuro@drzwipodlogi.com.pl

www.drzwipodlogi.com.pl

MIEJSCE NA PLANIE